89
238795

Carl Hallström

(Sverige, 1850-1929)
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
13 700 - 17 100 SEK
1 250 - 1 560 USD
Klubbat pris
Carl Hallström
(Sverige, 1850-1929)

CARL HALLSTRÖM, olja på duk, signerad.

Aftonrodnad, 52,5 x 85.

Smärre skador i duken, små fläckar, färgbortfall.