90
237117

Cecilia af Klercker

(Sverige, 1858-1937)
Utropspris
600 - 800 EUR
6 800 - 9 060 SEK
626 - 835 USD
Klubbat pris
600 EUR
Cecilia af Klercker
(Sverige, 1858-1937)

GRIPSHOLM.

Sign. Gripsholm 1900. Olja på duk, 41x75 cm.