Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285
89
238795

Carl Hallström

(Sverige, 1850-1929)
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
12 300 - 15 400 SEK
1 390 - 1 740 USD
Klubbat pris
Carl Hallström
(Sverige, 1850-1929)

CARL HALLSTRÖM, olja på duk, signerad.

Aftonrodnad, 52,5 x 85.

Smärre skador i duken, små fläckar, färgbortfall.