92
237148

Erik Abrahamsson

(Sverige, 1871-1907)
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
16 900 - 22 500 SEK
1 570 - 2 090 USD
Klubbat pris
1 300 EUR
Erik Abrahamsson
(Sverige, 1871-1907)

"AFTONSOL VID FARSVIK"

Sign. Ingrö, sept. 1906. Olja på duk, 67x97 cm.