93
238733

Gustaf Kinmansson

(Sverige, 1822-1887)
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
15 800 - 21 100 SEK
1 720 - 2 290 USD
Klubbat pris
Gustaf Kinmansson
(Sverige, 1822-1887)

SOMMARLANDSKAP.

Sign. -69. Olja på duk, 66,5x94 cm.