94
234083

Carl Brandt

(Sverige, 1871-1930)
Utropspris
800 - 1 000 EUR
9 020 - 11 300 SEK
835 - 1 040 USD
Klubbat pris
2 700 EUR
Carl Brandt
(Sverige, 1871-1930)

EFTER STORMEN.

Sign. 1914. Olja på duk, 72,5x93 cm.