"IF INSIDE IS LET IN (DAHLIAS)".
A tergo sign. C-print, 2/5. Bildyta 83x83 cm.
Nordiska Akvarellmuseét, Skärhamn Sverige2008; Carnegie Art award Listasafn Islands Reykjavik, Sveriges Kungliga konstakademi, Kunsternas hus Oslo, Helsingfors konsthall 2010.
Samlingar: Kone-stiftelsens samlingar.