237001

Constantine Korovine

(Ryssland, 1861-1939)
Utropspris
15 000 - 20 000 EUR
157 000 - 209 000 SEK
17 000 - 22 700 USD
Klubbat pris
18 500 EUR
Constantine Korovine
(Ryssland, 1861-1939)

UTSIKT ÖVER BYN.

Sign. Olja på duk, 50x61 cm.