11
266263

Aleksandr Makowsky

(Ryssland, 1869-1924)
Utropspris
6 000 - 8 000 EUR
68 000 - 90 600 SEK
6 260 - 8 350 USD
Klubbat pris
Aleksandr Makowsky
(Ryssland, 1869-1924)

STADSVY.

Sign. Olja på pannå, 30,5x11,5 cm.