12
266265

Konstantin Egorovich Makovsky

(Ryssland, 1839-1915)
Utropspris
35 000 - 45 000 EUR
397 000 - 510 000 SEK
36 500 - 46 900 USD
Klubbat pris
36 000 EUR
Konstantin Egorovich Makovsky
(Ryssland, 1839-1915)

RELIGIÖS PROCESSION I KAIRO.

Sign. Olja på duk, 48x63,5 cm.