113
266881

KRISTALL- OCH SILVERBRICKA

Utropspris
600 - 700 EUR
6 280 - 7 330 SEK
681 - 795 USD
Klubbat pris
2 100 EUR
KRISTALL- OCH SILVERBRICKA

84 silver, kristall. Stämplad 84 och CX. Ryssland, slutet av 1800-talet. Mått 13 x 32 cm.