7245150 bukobject
270967

114. SILVER- OCH KRISTALLKANNA.

84 silver. Assay master Ivan Lebedkin Moskva 1896 - 1908. Delvis förgylld. Mästarstämplar Jи eller иг.
Höjd 23 cm. Graveringar AC 1874 och 1899.

Följerätt
Nej
Utropspris
Slutpris (inkl. köparprovision)
1 587 EUR

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag