7264687 bukobject
266881

113. KRISTALL- OCH SILVERBRICKA.

84 silver, kristall. Stämplad 84 och CX. Ryssland, slutet av 1800-talet. Mått 13 x 32 cm.

Följerätt
Nej
Utropspris
Slutpris (inkl. köparprovision)
2 564 EUR

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag