7245085 bukobject
254895

120. 3 SYLTSKEDAR.

84 silver, emalj, delvis förgyllda. 1) W. Akimov, Mosva 1870-t. 2) Stämplad BK, Kostroma 1908-17. 3) N. Swerew, Moskva 1908-17. Längd 13-14 cm, totalvikt 57 g.

Följerätt
Nej
Utropspris
Slutpris (inkl. köparprovision)
305 EUR

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag