Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285
120
254895

3 SYLTSKEDAR

Utropspris
150 - 200 EUR
1 540 - 2 050 SEK
174 - 232 USD
Klubbat pris
250 EUR
3 SYLTSKEDAR

84 silver, emalj, delvis förgyllda. 1) W. Akimov, Mosva 1870-t. 2) Stämplad BK, Kostroma 1908-17. 3) N. Swerew, Moskva 1908-17. Längd 13-14 cm, totalvikt 57 g.