121
257425

DESSERTGAFFLAR, 5 st, 84 silver. Otydlig kontrollstämpel 1896-1908. Stämplade AH. Tot. vikt ca 113 g.

Utropspris
150 - 200 EUR
1 700 - 2 270 SEK
156 - 209 USD
Klubbat pris
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977

Förgyllda. Graverad blomsterdekor. L 14.

Slitage, repor.