7245094 bukobject
257395

122. TESKEDAR 6 ST.

84 silver. Otydligt stämplade, sannolikt BK, Kostroma 1907-17. Graverad dekor med blomstermotiv. Även graverade initialer JJ samt årtalet 1918 på baksidan. Delvis förgyllda. Längd 14 cm, totalvikt 96 g.

Följerätt
Nej
Utropspris
Slutpris (inkl. köparprovision)
183 EUR

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag