123
273143

4 DELAT RESEBESTICK

Utropspris
300 - 400 EUR
3 400 - 4 530 SEK
313 - 417 USD
Klubbat pris
250 EUR
4 DELAT RESEBESTICK

84 silver, partiell förgyllning. Graverad dekor. St Petersburg 1890, mästarstämplar O.C och SF. Knivbladet original. Graverat monogram CK med adelskrona. Knivens längd 27 cm. Totalvikt 236 g.