120
254895

3 SYLTSKEDAR

Utropspris
150 - 200 EUR
1 690 - 2 250 SEK
157 - 209 USD
Klubbat pris
250 EUR
3 SYLTSKEDAR

84 silver, emalj, delvis förgyllda. 1) W. Akimov, Mosva 1870-t. 2) Stämplad BK, Kostroma 1908-17. 3) N. Swerew, Moskva 1908-17. Längd 13-14 cm, totalvikt 57 g.