Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285
123
273143

4 DELAT RESEBESTICK

Utropspris
300 - 400 EUR
3 080 - 4 100 SEK
349 - 465 USD
Klubbat pris
250 EUR
4 DELAT RESEBESTICK

84 silver, partiell förgyllning. Graverad dekor. St Petersburg 1890, mästarstämplar O.C och SF. Knivbladet original. Graverat monogram CK med adelskrona. Knivens längd 27 cm. Totalvikt 236 g.