17
270615

Julius von Klever

(Ryssland, 1850-1924)
Utropspris
7 500 - 9 500 EUR
84 500 - 107 000 SEK
7 830 - 9 910 USD
Klubbat pris
Julius von Klever
(Ryssland, 1850-1924)

Å I SKOGEN.

Sign. 1905. Olja på duk, 35x45 cm.