18
270619

Ivan Ivanovitch Shishkin

(Ryssland, 1832-1898)
Utropspris
700 - 900 EUR
7 930 - 10 200 SEK
730 - 939 USD
Klubbat pris
1 200 EUR
Ivan Ivanovitch Shishkin
(Ryssland, 1832-1898)

"FLODEN MALAYA NEVA"

Plåtsign. -86. Etsning, 20x14,5 cm.

Shishkin, Pan Books 1981, nr 144.

Medföljer en bok där etsningen finns katalogiserad.