Madeleine Pyk – en samling F769
208
273659

Jalmari Ruokokoski

(Finland, 1886-1936)
Utropspris
3 500 - 4 000 EUR
36 900 - 42 100 SEK
4 020 - 4 590 USD
Klubbat pris
Jalmari Ruokokoski
(Finland, 1886-1936)

SOVANDE BARN.

Sign. -10. Olja på duk, 78x45,5 cm.

Formgivare