210
267662

Santeri Salokivi

(Finland, 1886-1940)
Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
34 400 - 45 900 SEK
3 140 - 4 190 USD
Klubbat pris
Santeri Salokivi
(Finland, 1886-1940)

STRANDBOD.

Sign. Olja på duk, 39x46 cm.