208
273659

Jalmari Ruokokoski

(Finland, 1886-1936)
Utropspris
3 500 - 4 000 EUR
40 100 - 45 900 SEK
3 660 - 4 190 USD
Klubbat pris
Jalmari Ruokokoski
(Finland, 1886-1936)

SOVANDE BARN.

Sign. -10. Olja på duk, 78x45,5 cm.

Formgivare