217A
266406

Vilho Lampi

(Finland, 1898-1936)
Utropspris
3 500 - 4 000 EUR
36 600 - 41 900 SEK
3 980 - 4 540 USD
Klubbat pris
5 600 EUR
Vilho Lampi
(Finland, 1898-1936)

SOLSTRÅLAR.

Sign. Olja på skiva 28,5x45 cm.