230
271480

Amelie Lundahl

(Finland, 1850-1914)
Utropspris
12 000 - 15 000 EUR
136 000 - 170 000 SEK
12 500 - 15 600 USD
Klubbat pris
Amelie Lundahl
(Finland, 1850-1914)

SKÄRGÅRDSVY.

Sign. Olja på duk, uppfodrad på skiva 42,5x62 cm.