231
273833

Berndt Lindholm

(Finland/Sverige, 1841-1914)
Utropspris
8 000 - 12 000 EUR
90 600 - 136 000 SEK
8 350 - 12 500 USD
Klubbat pris
Berndt Lindholm
(Finland/Sverige, 1841-1914)

SKOGSGLÄNTA.

Sign. -98. Olja på duk, 37x58 cm.