248
273197

Adolf von Becker

(Finland, 1831-1909)
Utropspris
7 000 - 10 000 EUR
78 900 - 113 000 SEK
7 310 - 10 400 USD
Klubbat pris
9 000 EUR
Adolf von Becker
(Finland, 1831-1909)

NÄTEN LAPPAS.

Sign. Olja på duk, 38x30 cm.

Adolf von Becker - Vägen till Paris, Åbo Konstmuseum, 2003.

Utställningspublikation Adolf von Becker - Vägen till Paris, 2002.

Formgivare