249
271501

Arvid Liljelund

(Finland, 1844-1899)
Utropspris
10 000 - 13 000 EUR
113 000 - 147 000 SEK
10 400 - 13 600 USD
Klubbat pris
9 000 EUR
Arvid Liljelund
(Finland, 1844-1899)

"ETT FRUNTIMMER MED SPEGEL".

Sign. 1882. Olja på duk 64x53 cm.

Marianne Koskimies-Envall nr. 117.