25
266807

Aleksei Kondratevich Savrasov

(Ryssland, 1830-1897)
Utropspris
15 000 - 18 000 EUR
169 000 - 203 000 SEK
15 700 - 18 800 USD
Klubbat pris
Aleksei Kondratevich Savrasov
(Ryssland, 1830-1897)

VINTRIG STRAND.

Sign. -91. Olja på duk, 27x21 cm.