26
274293

Valerian Vitalievich Babadin

(Ryssland)
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
17 000 - 22 700 SEK
1 570 - 2 090 USD
Klubbat pris
1 100 EUR
Valerian Vitalievich Babadin
(Ryssland)

ANNALKANDE STORM.

Sign. Olja på duk, 71x35 cm.

 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

105. Breitling, Navitimer, Spatiographe, "40° Anniversario Frecce Tricolori", kronograf, ca 2000.
Utropspris
25 000 - 35 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
Aktuellt bud:
38 000 SEK