272
264020

Oscar Kleineh

(Finland, 1846-1919)
Utropspris
20 000 - 25 000 EUR
227 000 - 283 000 SEK
20 900 - 26 100 USD
Klubbat pris
22 000 EUR
Oscar Kleineh
(Finland, 1846-1919)

FÖR ANKAR.

Sign. Olja på duk 46x70 cm.