299
272891

Oscar Kleineh

(Finland, 1846-1919)
Utropspris
22 000 - 25 000 EUR
232 000 - 264 000 SEK
25 200 - 28 600 USD
Klubbat pris
28 000 EUR
Oscar Kleineh
(Finland, 1846-1919)

KUSTLANDSKAP.

Sign. Olja på duk, 46x75,5 cm.