340
253213

Carl Hallström

(Sverige, 1850-1929)
Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
20 900 - 26 200 SEK
2 270 - 2 840 USD
Klubbat pris
1 500 EUR
Carl Hallström
(Sverige, 1850-1929)

SKÄRGÅRDSLANDSKAP.

Sign. 1888. Olja på duk 69,5x97 cm.