365
271587

Johan Stålbom

(Sverige, 1712-1777)
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
13 800 - 17 200 SEK
1 260 - 1 570 USD
Klubbat pris
1 200 EUR
Johan Stålbom
(Sverige, 1712-1777)

KVINNOPORTRÄTT.

A tergo sign. 1752. Olja på duk 76,5x61,5 cm.

Föreställer Anna Hellman.