366
232483

TUNTEMATON/OKÄND/UNKNOWN

(Finland)
Utropspris
600 - 800 EUR
6 880 - 9 180 SEK
628 - 837 USD
Klubbat pris
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977
TUNTEMATON/OKÄND/UNKNOWN
(Finland)

TUNTEMATON/OKÄND/UNKNOWN, olja på skiva, sign.

Flicka med ros. 52x40.

Smärre fläckar, restaurerad.