367
253233

Ludvig Richarde

(Sverige, 1862-1929)
Utropspris
700 - 1 000 EUR
8 030 - 11 500 SEK
733 - 1 050 USD
Klubbat pris
Ludvig Richarde
(Sverige, 1862-1929)

LUDVIG RICHARDE, AFTONSTÄMNING TILL HAVS, Olja på duk, sign.

59,5x95 cm.

Bruksslitage