561
271591

BORD

Utropspris
500 - 700 EUR
5 740 - 8 030 SEK
523 - 733 USD
Klubbat pris
BORD

Björkfanerat, fot med lyra. Empire, 1800-talets första hälft. Bredd 92 cm. Höjd 77 cm.