562
271590

KARMSTOLAR, ETT PAR

Utropspris
600 - 800 EUR
6 880 - 9 180 SEK
628 - 837 USD
Klubbat pris
KARMSTOLAR, ETT PAR

Björkfanerade, raka ryggkrön med lyra. Stoppad sits, sabelben. Empire, 1800-talets första hälft. Höjd 86 cm.