562
271590

KARMSTOLAR, ETT PAR

Utropspris
600 - 800 EUR
6 830 - 9 100 SEK
637 - 849 USD
Klubbat pris
KARMSTOLAR, ETT PAR

Björkfanerade, raka ryggkrön med lyra. Stoppad sits, sabelben. Empire, 1800-talets första hälft. Höjd 86 cm.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

348. Hans J. Wegner, fåtöljer, ett par, modell "CH 22", Carl Hansen & Son, Odense, Danmark, 1900-talets mitt.
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
Budhistorik
26 000

ditt bud
Aktuellt bud:
26 000 SEK