Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285
562
271590

KARMSTOLAR, ETT PAR

Utropspris
600 - 800 EUR
6 160 - 8 210 SEK
697 - 930 USD
Klubbat pris
KARMSTOLAR, ETT PAR

Björkfanerade, raka ryggkrön med lyra. Stoppad sits, sabelben. Empire, 1800-talets första hälft. Höjd 86 cm.