95
270473

CIGARRETUI

Utropspris
400 - 500 EUR
4 190 - 5 240 SEK
454 - 568 USD
Klubbat pris
CIGARRETUI

84 silver, niello. Alexander Fuld Moskva 1881. Förgylld insida. Mått 11 x 7 x 3 cm, vikt 175 g.

Små bucklor, slitage.