517
298931

Tom Wesselmann

(USA, Född 1931)
Utropspris
5 000 - 7 000 EUR
56 700 - 79 300 SEK
5 220 - 7 300 USD
Klubbat pris

Tom Wesselmann
(USA, Född 1931)

"JUDY TRYING ON CLOTHES".

Sign. Färgserigrafi (1997), 11/65, 85x115,5 cm.

Proveniens

The Barrington Gallery of London Ltd, New York.