518
298932

Tom Wesselmann

(USA, Född 1931)
Utropspris
6 000 - 8 000 EUR
68 000 - 90 600 SEK
6 260 - 8 350 USD
Klubbat pris

Tom Wesselmann
(USA, Född 1931)

"BIG BEDROOM BLONDE".

Sign. Färgserigrafi, PP 1/5, 92x111 cm.

Proveniens

The Barrington Gallery of London Ltd, New York.