151
276611

SMYCKESUR, Omega. 14K guld. 1960-tal. Vikt 33 g.

Utropspris
1 000 - 1 300 EUR
11 300 - 14 700 SEK
1 040 - 1 360 USD
Klubbat pris

Damklocka. Fasetterat glas. Mått 1,4 x 1,4 cm utan knopp. Urtavlans diameter 1 cm. Originaletui.

Bruksslitage. Ej funktionstestad.