176
282841

Ferdinand von Wright

(Finland, 1822-1906)
Utropspris
7 000 - 10 000 EUR
73 300 - 105 000 SEK
7 950 - 11 400 USD
Klubbat pris
8 600 EUR
Ferdinand von Wright
(Finland, 1822-1906)

FÅGLAR I BOET.

A tergo sign. Olja på duk 36x31,5 cm.