177
315823

Berndt Lindholm

(Finland/Sverige, 1841-1914)
Utropspris
4 000 - 4 500 EUR
45 700 - 51 400 SEK
4 210 - 4 740 USD
Klubbat pris
Berndt Lindholm
(Finland/Sverige, 1841-1914)

BERNDT LINDHOLM, olja på skiva, sign.

Efter stormen, 13,5 x 31,5.

Ytsmuts.