189
244493

Robert Wilhelm Ekman

(Finland, 1808-1873)
Utropspris
2 500 - 3 000 EUR
28 300 - 34 000 SEK
2 610 - 3 130 USD
Klubbat pris
Robert Wilhelm Ekman
(Finland, 1808-1873)

KLOSTER I BERGEN.

A tergo sign. Olja på duk 31x24 cm.