190
311677

Torsten Wasastjerna

(Finland, 1863-1924)
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
11 300 - 17 000 SEK
1 040 - 1 570 USD
Klubbat pris
500 EUR
Torsten Wasastjerna
(Finland, 1863-1924)

"FLICKA I PROFIL".

Sign. Olja på duk 41x30 cm.