197
306732

Berndt Lindholm

(Finland/Sverige, 1841-1914)
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
22 700 - 34 000 SEK
2 090 - 3 130 USD
Klubbat pris
1 600 EUR
Berndt Lindholm
(Finland/Sverige, 1841-1914)

BONDFLICKA.

Olja på duk, uppfodrad på skiva 28x14,5 cm.

Proveniens

Konstnärens familj.